BMW, X6’yı Tanıttı !

Bir süredir otomotiv dünyasının gündeminde BMW’nin adı sıklıkla anılıyor. Bavyeralı üretici 2020 BMW X6’yı duyurdu. X6, eski modele göre daha keskin, daha güçlü ve teknolojiyi arkasına alan bir model olarak göze çarpıyor.
X6’dan kısa süre önce de BMW Vision M Next konsepti ve E-Box tanıtılmıştı.

İddialara göre önümüzdeki haftalarda Alman otomotiv devinin başka sürprizleri de olabilir. Bunlarla birlikte firmanın geçmişte çıkardığı modelleri ise popülerliğini halen koruyor.

 

 

BMW için işler gayet iyi gidiyor. Bir yanda resmen ortaya çıkan 2020 model BMW X6, BMW Vision M Next konsepti ve E-Box var. Diğer tarafta ise X8’in M performans versiyonunun geleceği belirtiliyor.

Bu arada BMW defalarca yeni 1 Serisi’nin M versiyonunun olmayacağını söylese de, M135i’nin üzerinde daha da ateşli bir şeyler eklenecek gibi replica uhren görünüyor. Otomobilin, Mercedes-AMG A45, Audi RS3 ve VW Golf ile rekabet edebilmesi için 400 beygir güçle geleceği iddia ediliyor.

Alman otomobil üreticisi hakkındaki son gelişmeler bu şekilde, yeni arabalar, yeni projeler var. Fakat eski modeller de popülerliğini koruyup, kendinden söz ettirmeyi biliyor.

Tags:

Bir cevap yazın

Call Now ButtonŞİMDİ ARA